BOSTAD MED 6 LYXRADHUS I SAN PEDRO DEL PINATAR
Vackra nybyggda radhus belägna i ett exklusivt läge i San Pedro del Pinatar. Bygg med omsorg i varje detalj, rymliga och ljusa utrymmen.
Inbyggda radhus med vardagsrum, matsal och kök, med 3 sovrum, varav huvudsovrummet är en svit med ett omklädningsrum, 2 eller 3 kompletta badrum, med ett oberoende stängt garage.
Anpassningsbara hem.
Projekt utfört av prestigefyllda arkitekter med internationell erfarenhet och med ett team av inredningsspecialister, som använder sin magi för att göra bästa visuella och fysiska användning av utrymmet, skapa en unik och personlig atmosfär i ditt hem, speciellt designad för dig och din familj . .
Bostad beläget nära all service och bara några minuter med bil från stranden, vattensporter och ett transportnät.
Du kan njuta av alla faciliteter som San Pedro Del Pinatar har att erbjuda, såsom butiker, barer och restauranger, samt att vara nära köpcentra och alla vackra platser som finns längs Mar Menor.
Murcia/Corveras flygplats ligger 30 minuter bort och Alicantes flygplats ligger en timmes bilresa bort.