NYA FRISTÅENDE VILLOR I CIUDAD QUESADA!!!
Byggda på tomter på 180m2 till 311m2, villorna har en konstruerad yta på 101m2 fördelat på 3 sovrum, 3 badrum, med sydlig orientering. De har en 12 m2 veranda/pergola och ett 45 m2 solarium på bottenvåningen.
Detta boende ligger i ett av de vackraste och lugnaste områdena mellan Ciudad Quesada och Pueblo Bravo, nära naturparken Las Lagunas de La Mata och Torrevieja och mycket nära stränderna i Guardamar.
Alla boenden har terrass, egen trädgård och dörr till bilen. De är designade med högkvalitativa material med den mest noggranna tekniken och ger den största komforten till våra kunder.
Ingår:
Källarförinstallation inklusive schaktning, komplett struktur med betongväggar, ytterdörr, betongtrappa, 3 fönsteröppningar och ljusregister. Helt färdiga källare kostar 27 500 Euro mer än utgångspriset
6,5x3,3 pool ingår med färgade lampor, designerkakel, tegeltrappa, 1,20 vattenfall och bänk för att sitta under vattenfallet.
Priser från 319 000 Euro till 359 000 Euro.
Flera nyckelfärdiga, andra med leverans juli 2020